Dora Doğal Ürünler Gıda San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

Firüzköy Bağlariçi Mevkii, Mezarlıküstü Cad. No:32 Kat:2/3 Avcılar – İSTANBUL

Telefon:
+90 212 593 03 27

Gsm. :
+90 543 593 03 27

Faks:
+90 212 593 03 67

Pazartesi – Cumartesi, 08:00. – 19:30 arası.

SIK SORULAN SORULAR

Lütfen bize bir mesaj göndermeden önce aşağıdaki sıkça sorulan sorularımız bölümümüzü okuyun..

Online Mağazanın siparişleri için teslimat ücretleri nedir?

Gönderilerimizden, sabit 14,00 TL.ürün bedeline eklenerek tahsil edilir.

Online Mağazada hangi ödeme yöntemleri kabul edilmektedir?

Mağazamızda Banka Havalesi, Kapıda Nakit Ödeme ve Kredi Kartı Ödeme yöntemleri kabul edilmekte olup, bu yöntemlerden herhangi biri ile mağazamızdan aldığınız ürünlerimiz için ödeme yapabilirsiniz.

Teslimat ne kadar sürecek?

Teslimat süresi, ürününüzü sipariş ettiğiniz günün mesai saatlerinde ise aynı gün, mesai saatleri dışında ise ertesi iş günü kargoya teslim edilir. Ürünümüzün elinize geçmesi, gönderiyi teslim edecek kargoya bağlı olup, İstanbul içi en geç 2 iş günü içerisinde, İstanbul dışı ise 3 ila 5 iş günü içerisinde teslim edilir. Ürününüzün kargoya verilmesinin ardından, kargo takip numarasıyla ürününüzün takibini yapabilirsiniz.

Online Mağazada alışveriş yapmak ne kadar güvenli? Verilerim korunuyor mu?

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

Verileriniz Gizlilik Politikalarımız kapsamında korunmakta olup,gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki bu bölümündeki formumuzdan bize mesaj gönderebilirsiniz.

Sipariş verdikten sonra tam olarak ne olur?

Siparişinizin ardından yetkili arkadaşlarımızın siparişinizi onaylamasıyla birlikte, bu onaylama mesai saatleri içerisinde ise anlaşmalı bulunduğumuz kargo şirketine ürünleriniz teslim edilir ve siparişleriniz size ulaşmak üzere yola çıkar. Mesai saatleri dışında ise siparişleriniz ertesi iş günü kargoya verilir. Kargonun teslim süresinin ardından tarafınıza teslim edilen ürünlerinizle, sağlı yaşama merhaba diyebilirsiniz.

Siparişim için bir fatura alıyor muyum?

DoraLife Sağlıklı Yaşam Ürünleri’ nin satışını sunan bu mağazamız, Dora Doğal Ürünler Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi ‘ nin online bir mağazası olup, vergi mükellefi bir limited şirket olmamızdan kaynaklı vergi mükellefiyetimizle fatura kesme zorunluluğumuzla birlikte, ürünlerimizin satışıyla gerçekleşecek olan her türlü mali yükümlülüğümüz karşılığında tarafınıza fatura tahsis edilerek, ürününüzle birlikte kargoya verilir.

Mesaj Formu
    Bu form yalnızca tarafımıza gönderilen mesajlarını içerir. Gerektiği takdirde sizinle bu formda vermiş olduğunuz e-posta adresiniz üzerinden irtibat kurulacaktır. İlginiz ve bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz.