Sık Sorulan Sorular

Siparişim ne zaman elime geçer?

En geç 5 iş günü

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişinizi alış veriş sitesi üzerinden kargo takip bilgisiyle takip edebilirsiniz veya firmamızı arayarak ürününüz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sipariş takibinizi, “HESABIM > Siparişler” bölümünden yapabilirsiniz.

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın İlgili Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Dora Doğal Ürünler Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi ’ne iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli yeniden talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

Yurt dışından nasıl sipariş verebiliriz?

Yurt dışından sipariş vermek istediğiniz de firmamızla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Web sayfamızda gönderiler yurt içi gönderiler için düzenlenmiş olduğundan ötürü, yurt dışı siparişlerde kargo bedellerini sitemiz üzerinden değil, bizimle iletişime geçerek yapmanız gerekmektedir.

Yurt dışı kargo ücretleri nedir?

Yurt dışı gönderilerimiz alıcıya ait olup ülkeden ülkeye ürünün ağırlığına göre kargo fiyatları değiştiği için firmamızdan en uygun kargo fiyatı isteyebilirsiniz.

Ürünü nasıl iade edebilirim?

Size gönderilen ürünlerde kargodan kaynaklı kırılma olursa firmaya fotoğraf göndererek yeniden ürün talebinde veya para iadesi talebinde bulunabilirsiniz. Sorunsuz ürünlerde iade ve değişim Kabul edilmemektedir. Ürününüzü iade ederken, “HESABIM > Siparişler” bölümünden siparişinizin “sipariş kodunu” belirterek iade işlemlerinizi gerçekleştiriniz.