Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Siparişleriniz UPS Kargo ile gönderilecektir. Taşıma esnasında hasar almış, kırılmış olarak teslim edilen ürünler koşulsuz değiştirilir.

Kargo ücreti ne kadar?

www.doralife.com.tr ‘ den yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti otomatik hesaplanmaktadır.

Türkiye içerisine normal gönderi paketlerinde sabit 15,00 TL., sistemde otomatik olarak ödeyeceğiniz ücrete eklenerek tahsil edilir.

Siparişimi ne zaman teslim alabilirim?

Siparişleriniz 4-7 iş günü içerisinde kargoya teslim edilerek ortalama 1-3 gün içerisinde sizlere ulaşır. Tahmini teslimat süremiz iş günü üzerinden hesaplandığı için belirtilen süreye hafta sonu ve resmi tatiller dahil değildir. Bu süreler arasında vermiş olduğunuz siparişleriniz, ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Üst menüde isminizin yanında yer alan ok işaretini tıklayıp Siparişlerim’i seçtiğinizde açılan sayfada siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz. Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde size ayrıca bir bilgi e-postası gönderilecektir.

 

Siparişim ben yokken gelirse ne yapmalıyım?

Belirtilen adreste olmamanız durumunda siparişiniz en yakın İlgili Kargo şubesine teslim edilir ve size bilgi notu bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almanız gerekmektedir. Aksi taktirde siparişiniz Dora Doğal Ürünler Gıda Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi ’ne iade edilir. İade edilen siparişinizin tekrar gönderilmesini isterseniz kargo bedeli yeniden talep edilecek, siparişiniz karşı ödemeli olarak adınıza tekrar sevk edilecektir.

 

Yurtdışına teslimat yapıyor musunuz?

www.doralife.com.tr elektronik satış ve pazarlama mağazamız üzerinden verilen siparişlerin teslimatı şu anda yalnızca Türkiye sınırları içerisinde yapılmaktadır.

Türkiye dışından müşterilerimiz bizimle telefonla iletişim kurarak siparişlerini verebilir ve ürünlerini ilgili ve mütabakata varılan nakliye yöntemiyle teslim alabilirler.